Seniorenochtend – Burcht van Haeften

Zin in een gezellige ochtend vol ontmoeting, creativiteit en beweging? Kom dan elke 2e donderdag van de maand van 10.00 tot 12.00 uur naar de Burcht van Haeften voor een warme kop koffie of thee en een leuke, afwisselende activiteit.
Iedere maand staat er iets anders op het programma. Denk aan een smakelijke kookworkshop, een muziekochtend, creatief schilderen of een dans- of beweegactiviteit. Of je nu houdt van samen koken, actief bezig zijn of gewoon even bijpraten met anderen – er is voor ieder wat wils!
Deze ochtenden worden georganiseerd in samenwerking met de Burcht van Haeften en Welzijn West Betuwe. De kosten bedragen slechts €5,00 per keer, inclusief koffie of thee én iets lekkers.
Kom gezellig langs, doe mee! Aanmelden kan via info@burchtvanhaeften.nl of via whats-app 0683370339.